Komunikat w związku z zamknięciem szkół oraz dobre wieści w sprawie cen biletów!

 
🤬W związku z wprowadzeniem nauki zdalnej dla uczniów klas 5 – 8 szkół podstawowych oraz wszystkich klas szkół ponadpodstawowych w okresie od 27 stycznia 2022 r. do 27 lutego 2022 r. zostają zawieszone wszystkie kursy szkolne oznaczone symbolem S w rozkładach jazdy, za wyjątkiem linii komunikacyjnej Istebna Bucznik – Istebna Centrum – Koniaków Kosarzyska.
Do 31 stycznia 2022 r. linia Istebna Bucznik – Istebna Centrum – Koniaków Kosarzyska obsługiwana jest bez zmian rozkładowych, natomiast od 1 lutego 2022 r. wprowadzone zostaną zmiany w rozkładzie jazdy.

🚐🙂▶W związku z decyzją Organizatora transportu i Rady Powiatu Cieszyńskiego przesuwa się termin wprowadzenia zmiany cen biletów miesięcznych z 1 lutego 2022 r. na 1 marca 2022 r.
Informujemy, że osoby które zakupiły bilety miesięczne na miesiąc luty po nowych cenach mogą ubiegać się o zwrot nadpłaconej kwoty po okazaniu zakupionego biletu w kasie biura obsługi klienta w Cieszynie lub rozliczyć tą nadpłatę przy zakupie biletu na miesiąc marzec.